Adventtikalenterikampanjan yhteyshenkilöt

Tältä sivulta löydät kalenterikampanjan yhteyshenkilöt eri partiopiireissä.

Etelä-Karjalan Partiolaiset

Jaana Hyrkkänen

040 055 4024

ekp@partio.fi

Finlands Svenska Scouter

Frida Lundberg

050 443 4862

frida.lundberg@scout.fi

Hämeen Partiopiiri

Petri Louko

050 311 0930

petri.louko@partio.fi

Järvi-Suomen Partiolaiset

Nalle Velling

050 363 6043

nalle.velling@partio.fi

Kymenlaakson Partiopiiri

Anne Heilala

050 400 0444

anne.heilala@partio.fi

Lapin Partiolaiset

Tea Hurme

0504460055

lappi@partio.fi

Lounais-Suomen Partiopiiri

Heli Matintalo

050 312 9426

heli.matintalo@partio.fi

Pohjanmaan Partiolaiset

Marko Miesmaa

044 037 5779

marko.miesmaa@partio.fi

Pääkaupunkiseudun Partiolaiset

Marika Toivonen

09 8865 1200

papa.toimisto@partio.fi

Uudenmaan Partiopiiri

Anna Järvinen

050 446 0057

anna.jarvinen@partio.fi

Etkö löydä etsimääsi?

Jos haluat lähettää palautetta myyjien ohjesivustosta tai toivoa lisäohjeita, lähetä meille viesti alla olevan lomakelinkin kautta.

Jaa sivu: