Adventtikalenterikampanjan yhteyshenkilöt

Tältä sivulta löydät kalenterikampanjan yhteyshenkilöt eri partiopiireissä.

piirretty kissa päässään tonttulakki

Uudenmaan Partiopiiri

Teija Alaraappana

050 446 0058

teija.alaraappana@partio.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Finlands Svenska Scouter

Frida Lundberg

050 443 4862

frida.lundberg@scout.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Lapin Partiolaiset

Linda Turunen

040 833 8556

lappi@partio.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Lounais-Suomen Partiopiiri

Heli Matintalo

050 312 9426

heli.matintalo@partio.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Pohjanmaan Partiolaiset

Marko Miesmaa

044 037 5779

marko.miesmaa@partio.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Pääkaupunkiseudun Partiolaiset

Marika Toivonen

09 8865 1200

papa.toimisto@partio.fi

piirretty kissa päässään tonttulakki

Etelä-Karjalan Partiolaiset, Hämeen Partiopiiri, Järvi-Suomen Partiolaiset, Kymenlaakson Partiopiiri

Petri Louko

050 311 0930

petri.louko@partio.fi

tai

Nalle Velling

050 363 6043

nalle.velling@partio.fi

Etkö löydä etsimääsi?

Jos haluat lähettää palautetta myyjien ohjesivustosta tai toivoa lisäohjeita, lähetä meille viesti alla olevan lomakelinkin kautta.

Jaa sivu: